Jaunu Auto Priekšrocības pret lietotiem

jaunu pret lietotiem auto

Pērkot automašīnu parasti cilvēki galvenokārt izvēlas mašīnu pēc tās ārējā izskata, jaudas un nenoliedzami bet cena parasti spēlē pašu galveno nozīmi, tomēr retu kurš pērkot auto aizdomājas par šī auto drošību un to, cik spējīgs šis auto ir jūs aizsargāt avārijas brīdī, vai arī pilnībā vai daļēji izvairīties no šīs avārijas. Jaunākām automašīnām parasti ir ļoti daudz un dažādas drošības ierīces, kas ir spējīgas jums palīdzēt dažādās bīstamās situācijās, kā arī izglābt jūsu dzīvību tiešām katastrofiskās sadursmēs vai avārijās. Tieši tāpēc es vēlos vērst lasītāju uzmanību tam, ka ja vēlaties iegādāties maz-lietotu automašīnu, izdevīgāk būtu nedaudz vairāk iekrāt vai paņemt kādu auto kredītu, lai varētu nopirkt pilnīgi jaunu auto, kuriem parasti ir daudz vairāk drošības sistēmu, kas var paglābt jūs un jūsu ģimeni no nelaimes. Ar katr gadu automašīnu ražotāji padara spēkratus aizvien drošākus un tas būtu tikai pieņemami, ja automašīna pati spētu nobremzēt bīstamā situācijā vai arī izvairīties no sadursmes, ja vadītājs ir novērsies pārslēdzot radiostacijas vai runājot pa mobilo tālruni. Mūsdienās automašīnas ir vienīgais motorizētais transporta līdzeklis, kam vēl nav autopilots un auto drošības dators, kas ir spējīgs pilnībā kontrolēt vadību, un ja apskatāmies uz lidmašīnām, kuģiem un vilcieniem, tad visi šie transportlīdzekļi ir spējīgi paši kontrolēt sevi un vadītājs ir nepieciešams tikai, kā drošības garants, kas jebkurā brīdī būs spējīgs pārņemt auto stūri. Protams, pašlaik notiek liela attīstība tieši šo autonomo mašīnu izveidē, kur galveno lomu ir uzņēmusies kompānija Google, kuras automašīnas jau ir nobraukušas simtiem tūkstošu jūdžu pa Kalifornijas pilsētām un lielceļiem pilnībā bez cilvēku iejaukšanās, tomēr šī tehnoloģija vēl nav gatava visiem auto, un tikmēr mums vajadzētu izvēlēties spēkratus, kas pasargā mūs no ikdienas briesmām, kā dzērēj šoferi, slideni ceļu un neuzmanīgi šoferi.

Šeit būs dažas no šīm drošības sistēmām, kurām jāpievērš uzmanība, kad pērkat savu nākamo auto:

Gaisa spilveni – Gaisa spilveni varētu likties, kā vecmodīga tehnoloģija, tomēr kopš 2006. gada, kad šī tehnoloģija tika pieņemta, kā obligāta, tā ir krasi attīstījusies un mūsdienu jaunajiem spēkratiem ir ne tikai frontālie gaisa spilveni bet arī sānu, aizmugurējie, un pat drošības jostā iebūvēti gaisa spilveni, kas visi ir paredzēti tam, lai vadītājs sadursmes brīdī tiktu pasargāts.

Automātiskā bremzēšana – Jaunās paaudzes automobiļos ir iebūvēts radars, kas briesmu brīdī ir spējīgs automātiski nospiest bremžu pedāli, ja tas sajūt, ka braukšanas ātrums ir pārāk liels, lai spētu izvairīties no priekšā esoša nekustīga vai kustīga priekšmeta. Šāda sistēma var lieki noderēt situācijās, kad vadītājam ir novērsta uzmanība no ceļa, bet uz asfalta izskries meža zvērs vai arī priekšā braucošā mašīna pēkšņi sāk bremzēt.

Atpakaļskata kamera un sensori – šie sensori un kamera ir spējīgi palīdzēt jums nopakoties kā arī brīdināt par strauji tuvojošos priekšmetu un uzņemt ātrumu, protams, ja priekšā ir brīvs ceļš. Šī sistēma parasti tiek izmantota tieši lai vadītājs spētu noparkoties tomēr var arī izglābt jūsu veselību, izlaižot gaisa spilvenus brīdī, gan kāds cits spēkrats ietriecas jūsu automašīnas aizmugurē.

Brauktuvju maiņas sensori – Kad jūs braucat pa ceļu, kuram ir vairākas joslas, un aizrunājaties ar pasažieriem vai arī tumsā neievērojat, ka jūs pārbraucat uz pretimbraucošo joslu, tad šī sistēma var jūs laicīgi brīdināt, ka jūs pārkārtojaties, un ja tas nav noticis apzināti jūs varat laicīgi novērst nelaimes gadījumu.

Šīs, protams, nav visas iespējas, kas ir dotas jaunajās automašīnās, tomēr šīs parasti ir standarta paketē, un var lieki noderēt dažādās situācijās, tāpēc kārtīgi izvēlieties, vai tiešām vēlaties iegādāties maz lietotu spēkratu bez šīm ekstrām vai tomēr samaksāt mazliet vairāk, bet justies pilnīgi droši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *