Drošākie auto pasaulē

drosa-auto-sadursme

Automašīna lielai daļai pasaules iedzīvotāju ir ikdienas nepieciešamība, taču tad, kad ir laiks iegādāties jaunu automašīnu tu vēlies ne tikai skaistu un ātru auto, bet noteikti arī drošu automašīnu. Tad nu šeit būs saraksts ar TOP 5 drošākajiem auto pasaulē.

Daudzas automašīnas tika testētas dažādos avāriju testos un vērtētas 4 kategorijās – pieaugušo aizsardzība, bērnu aizsardzība, gājēju drošība un drošības sistēmas. Tika pārbaudīti visi gaisa spilveni un citas drošības funkcijas, kuras nodrošināja, ka šīs mašīnas ir drošas kā tās pasažieriem, tā gājējiem.

1. Par drošāko auto no visiem testētajiem tika atzīts Volvo V40 autofurgons. Volvo jau izsens tiek dēvēts par vienu no visdrošāko automašīnu ražotājiem, taču šis Volvo modelis ir izveidots īpaši drošs, tikai pierādot Volvo automašīnu drošības pakāpi. Šī automašīna ieguva visaugstākos rezultātus visās 4 kategorijās – 98 % pieaugušo aizsardzībā, 100 % drošības sistēmu kategorijā, kā arī šajā mašīnā iebūvētais ārējais gaisa spilvens ļāva šai mašīnai iegūt 88 % no 100% gājēju drošības kategorijā, kas ir ļoti augsts rādītājs, ņemot vērā to, ka gājēju drošība ir gandrīz visu mašīnu vājais punkts.

2. Otrs drošākais auto pašreiz ir BMW 5. sērijas auto. Jau iepriekšējie šīs sērijas modeļi bija ļoti droši un savu vietu saglabā drošāko auto top augšgalā gadu no gada. Šī auto modeļa salonā ir iebūvētas daudzas drošības tehnoloģijas, lai aizsargātu kā pieaugušos, tā bērnu pasažierus. Šo drošības aspektu daudzums un lieliskais vispārējais mašīnas dizains ir ļoti iemīļota un lieliska kombinācija auto pircēju vidū.

3. Nākamais drošākais auto pasaulē ir ne tik populārs taču tik un tā visai atzīts auto modelis – Vauxhall Mokka SUV jeb Audi Mokka SUV. Šim auto ir ideāls drošības tehnoloģiju saraksts, lai tas būtu viens no labākajiem ģimenes auto. Pieaugušo drošība šajā mašīnā ir novērtēta ar 96 procentiem, bet bērnu – ar 90 %. Drošības tehnoloģiju kategorijā šis auto ir ieguvis visus 100 %, un lai gan nedaudz mazāk procenti ir gājēju drošības kategorijā, tas neatņem no tā, ka tāpat šīs auto ir ļoti drošs un nemaz nav arī slikts pēc tā izskata un salona ērtības.

4. Nākamais drošākais auto ir Ford Kuga SUV, ko varētu likt pretī Audi Mokka SUV. Lai gan šim auto ir nedaudz labāka cena, kā arī motors un citas tehniskas lietas, no drošības viedokļa tomēr šis Ford automobilis ir nedaudz sliktāks par iepriekš minēto Mokka. Šis Kuga modelis ieguva 100% drošības tehnoloģiju kategorijā, taču pieaugušo pasažieru drošībā tas ieguva par 2 % mazāk. Starp šiem modeļiem ir pavisam neliela procentu atšķirība, taču tā konkrētās situācijās var nozīmēt ļoti daudz.

5. Un visbeidzot 5. drošākais auto pasaulē atkal ir no BMW. Tas ir to 3. sērijas auto. Lai gan šīs sērijas automašīnas nav tik luksus un augstas kvalitātes kā BMW 5. sērijas auto, tās tik un tā ir tikai pavisam nedaudz sliktākas par 5. sēriju. Arī šai sērijai ir ļoti daudz drošības risinājumi, kuri ir iebūvēti šajā auto, kā auto vadītāja, gan pasažieru pusēs. Un ņemot vērā to, ka šī mašīna ir lētāka pat 5. klases auto un gandrīz tikpat laba, tad tā ir viena no labākajām izvēlēm mazo Premium auto klasē.

Šeit nu ir 5 no pasaulē drošākajiem automašīnu modeļiem. Un, lai gan šie visi modeļi ir visai jauni un samērā dārgi, es domāju, ka tomēr ir vērts investēt stabilā, labā un, galvenais, drošā automobilī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *