Kā pelnīt naudu ar Totalizatoru bonusiem

totalizatoru bonusi toto

Kas ir Matched betting jeb drošās totalizatoru likmes?

Drošās totalizatoru likmes ir paņēmiens, kas matemātiski gūst peļņu no totalizatoru bezmaksas likmju bonusiem. Gandrīz visi totalizatori reklamē šos piedāvājumus, lai ievilinātu jaunus klientus veikt likmes viņu totalizatorā.

Piemēram, “veiciet likmi 25 eiro apmērā, un mēs jums iedosim 25 eiro papildus bezmaksas likmi!”.

Kā drošās totalizatoru likmes darbojas?

Pirmkārt, jums nav jāzina visa totalizatoru terminoloģija, ja sekojat tālāk norādītajiem soļiem. Totalizatoru bonusi ir lieliska peļņas iespēja internetā!  Taču ir svarīgi zināt divu veidu likmes, kas ļauj drošajām totalizatoru likmēm darboties:

Likme PAR kādu notikumu

Likmes uz kāda konkrēta notikuma piepildīšanos. Piemēram, likme, ka Anglija uzvarēs futbola spēlē. Ja tā piepildās, tad likme tiek uzvarēta un tiek saņemts laimests. Ja Anglija zaudē vai ir neizšķirts, Tu zaudē savu likmes summu. Šīs likmes var likt jebkurā totalizatorā, piemēram, WilliamHill vai OlyBet u.c.

Likme PRET kādu notikumu

Likme uz to, ka kāds notikums nepiepildīsies. Piemēram, likme, ka Anglija neuzvarēs futbola spēlē. Ja viņi zaudēs vai būs neizšķirts, tad likme tiek uzvarēta un tiek saņemts laimests.. Šādu likmi var veikt tikai totalizatoru biržā, piemēram, Betfair.

Drošās totalizatoru likmes darbojas, noņemot risku no vienādojuma – Jūs veicat divas likmes – gan PAR, gan PRET kādu sporta notikumu. Šādā veidā izveidojas situācija, ka Jūs nevarat zaudēt.

Pēc pirmās reālās naudas likmes, bukmeikers jums piešķirs bezmaksas likmi. Šeit tiek gūta peļņa.

Pavisam vienkārši jūs atkārtojat šo procesu: veicat likmi, lai saņemtu bezriska likmi un tad liekat jaunu likmi, izmantojot iegūto bezmaksas likmi. Lai kāds arī būs spēles rezultāts, Jūs gūsiet peļņu!

Cik lielu peļņu var gūt?

Katrai drošajai totalizatoru likmei peļņa būs līdz 95% no bezriska likmes summas. Tas tāpēc, ka totalizatoru biržas parasti no laimestiem iekasē 5% Komisijas maksu. Varat arī ļoti nedaudz zaudēt veicot kvalifikācijas likmi, jo katrā kantorī ir nelielas koeficientu atšķirības. Tas ir normāli, un, izmantojot bezriska likmi, jūs to atgūsiet.

Kāds ir risks?

Jebkurš var iemācīties veikt drošās totalizatoru likmes ar TotoBonusi.com sistēmu, un teorētiski ar tām nav saistīts nekāds risks, jo jūs sevi piesedzat ar derībām par un pret vienu un to pašu notikumu.

Tomēr risks rodas, pieļaujot kļūdas. Tāpēc vajag visu pārbaudīt dubultā un precīzi ievērot soļus.

Kad esat sapratis procesu un veiksmīgi izpildījis tālāk norādītās darbības, varat turpināt atbilstošas derības nākošajā totalizatorā, kas piedāvā šos lieliskos bonusus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *