Pats sev priekšnieks – labs lēmums, ko pieņemt

pats sev prieksnieks

Dzīvē katrs pieņem neskaitāmi daudz lēmumu, katru dienu, katru minūti. Tie attiecas gan uz pavisam sīkām lietām, gan nopietnām un ļoti būtiskām dzīves jomām. Un katrs lēmums, gan liels, gan mazs, kaut kur virza mūsu dzīvi. Tāpēc vajadzīga izpratne un atbildība par savu dzīvi. Un skaidrība par to, kur gribam to aizvest, kādu veidot. Tad lēmumu pieņemšana būs nevis smags un mokošs process, bet gan patīkams un satraucošs piedzīvojums, kas ļauj virzīties uz saviem mērķiem.

Darbs — sev vai citiem?

Darbs un karjera ir tā dzīves joma, kurā bieži vien ir visgrūtāk pieņemt lēmumus, jo te fonā stāv bailes, piesardzība, nevēlēšanās riskēt. Tāpēc šķietami drošākā vietā ir algots darbs bez lielas atbildības un riska, stabila alga noteiktā datumā, sociālās garantijas un viss cits, kas nāk komplektā standarta darba ņēmējam. Tomēr šādu stāvokli nevar īsti nosaukt par tādu, kurā piepildīt savus sapņus, realizēt idejas un personīgo potenciālu. Tāpat izaugsmes iespējas ir stipri ierobežotas.

Jā, lielai daļai ar to pietiek, viņi neko vairāk nevēlas. Tomēr spēcīgām personībām agri vai vēlu šāda drošā un paredzamā rāmī kļūst neomulīgi, šauri un pat smacējoši. Viņi grib izlauzties. Un pieņem lēmumu, kas viņus atbrīvo. No padotajiem un izpildītājiem kļūst paši sev par noteicējiem. Varbūt izveido savu biznesu, kļūst par pašnodarbinātajiem, rada idejas, mācās tās pasniegt un pārdot. Ceļu, kā būt pašam sev noteicējām, ir daudz. Atliek atrast sev piemērotāko.

Bet galvenais, ko iegūst — pats plāno savu laiku, nosaka mērķus, atbild par sasniegto. Jā, risku ir vairāk, arī darba vairāk. Tomēr tas viss nenoliedzami sniedz daudz vairāk gandarījuma.

Tehnoloģiju laikmets sniedz priekšrocības

Un jāsaka, ka tieši šis ir labs laiks, lai sekmīgi iegūtu personisko un finansiālo neatkarību, jo tagad ir daudz iespēju, kā uzsākt savu biznesu, nodarboties ar to, kas patīk. Internets un modernās tehnoloģijas ļauj katram pielāgot vidi un darbus savām vajadzībām. Interneta vidē pieejama noderīga informācija, dažādi pakalpojumi, komunikācija ar valsts institūcijām, atrodama pat bezmaksas grāmatvedības programma, kas ļaus efektīvi pašam tikt galā ar savu grāmatvedību un visām atskaitēm.

Bezmaksas grāmatvedības programma izmantojama internetā, tā vienmēr darbojas tiešsaistē, ir saprotama un mūsdienīga. Bezmaksas grāmatvedības programma ir piemērota mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, lai taupītu laiku un resursus. Mūsdienās grāmatvedība vairs nav slepenas zināšanas, ko pārvalda izredzētie. Bezmaksas grāmatvedības porgramama ļauj šīm vērtīgajām zināšanām piekļūt katram, kurš nolēmis pārņemt kontroli pār savu karjeru un ienākumiem.

Internets un tehnoloģijas ļauj optimizēt ne tikai savu profesionālo jomu un gūt labākus panākumus, bet arī padara daudz efektīvāku privāto dzīvi, ko var vieglāk savienot ar karjeras jomā izvirzīto mērķu sasniegšanas plānu.

Var veiksmīgi apvienot darbu ar pieteikšanos pie ārsta, jo tagad ir iespējams izmantot elektronisko pieteikuma formu. Tāpat, neizejot no mājām un netērējo laiku zvanīšanai vai braucienam uz iestādi, var uzzināt visu interesējošo par izvēlēto veselības aprūpes iestādi vai pakalpojumu. Piemēram, ja nepieciešama ultrasonogrāfija, tad jau tīmeklī var atrast piemērotāko pakalpojuma sniedzēju.

Attiecīgajā mājaslapā uzzināt visu nepieciešamo par manipulāciju. Un tas aizņem tikai dažas minūtes, ļaujot tik vērtīgo laiku veltīt svarīgajam — savu mērķu sasniegšanai, plānotajiem darbiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *